• Rotačné kefy

Rotačné kefy

Kravy, ktoré sa cítia dobre, dosiahnú lepší výkon. Kefy DeLaval sú navrhnuté tak aby zlepšili zdravotný stav, pohodlia a optimalizovali pohybu zvierat v maštali.

Delaval výkyvná kefa pre kravy SCB

DeLaval SCB je navrhnutá na zlepšenie zdrania, pohodlia a optimálneho pohybu zvierat v maštali. Jeho konštrukcia je tak unikátna, že bola patentovaná. Kefa sa aktivuje pri kontakte so zvieraťom ,otáča sa priaznivou rýchlosťou a je výkyvná vo všetkých smeroch. Tým, že je zavesená sa o zviera pritláča iba vlastnou váhou.

Nedochádza k nadmernému a  zbytočnému opotrebeniu a je znemožnené mechanické poškodenie celého zariadenia príliš veľkým tlakom zvieraťa. Predchádza tomu, aby sa kravy nezraňovali v snahe poškriabať sa o akýkoľvek iný predmet v maštali. Zaručí komfort pre 60 kusov. Dostupné s konzolou na stĺp a stenu.

Delaval mini výkyvná kefa MSB

Mini rotačná kefa pre teľatá a kozy, ktorá udržuje zvieratá čistejšie, zdravšie, aktívnejšie a zvyšuje ich krvný obeh. DeLaval MSB vytvára efektívny spôsob, ako podporovať dobré životné podmienky zvierat a zvyšovať produktivitu. Jednoducho sa inštaluje a udržiava v čistote. Nastaviteľná výška.

DeLaval stacionárna kefa B2

Pravidelné používanie stimuluje krvný obeh. Zlepšuje zdravie kráv a môže zvýšiť produkciu mlieka. Má jedinečný dizajn s pružinovou a dvojitou kefou, ktorá poskytuje vašim kravám flexibilné a príjemne poškriabanie. Napomáha k odstraňovanie kožných parazitov. Ľahká inštalácia.

"Nie je úspech predať, ale udržať si dôveru zákazníka."

Buďte informovaný, prihláste sa k odberu noviniek

Adresa

 • AGRARTECHNIK KRUŠOVCE s.r.o.
  Horné Chlebany 48
  956 31 Horné Chlebany
 • IČO: 36562874
  IČ DPH: SK2021862535
  DIČ: 2021862535

Kontakty

 • 0948 111 882
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Informácie

Partner


Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. - tvorba web stránok | www.123web.sk