• Podtlakový systém

Podtlakový systém

Na dojenie a prepravu mlieka potrebujete spoľahlivé, tiché vývevy s  nízkou spotrebou energie.

Vývevy DeLaval DVP

Priamy pohon DVP predchádza všetkým nevýhodám, ktoré sa často spomínajú v súvislosti s vákuovými pumpami na klinový remeň. Priame pripojenie motora a čerpadla zaručuje vysoký výkon bez strát prevodovky a kolísania výkonu. To tiež znamená plynulejší chod. Presná výroba s nízkymi výrobnými toleranciami tiež zaisťuje vysoký výkon pri nízkej spotrebe oleja.

Vákuová pumpa DeLaval LVP

Táto prémiová vákuová pumpa bola navrhnutá pre mliečne farmy, kde je najdôležitejší výkon. S výkonom 3000 - 6000 l /min a nízkymi nárokmi na údržbu vytvára toto čerpadlo skutočné vysokovýkonné vákuum. Vákuové čerpadlá DeLaval LVP sú založené na technológii čerpadiel s rotačnými lalokmi a pomáhajú chrániť životné prostredie, pretože na utesnenie a mazanie nie je potrebný žiadny olej.

Pohon s variabilnou rýchlosťou DeLaval NFO

Pohon s regulovanou rýchlosťou pre čerpadlá DVP automaticky mení otáčky čerpadla, aby sa udržala rovnomerná a presná úroveň podtlaku. Zaručuje výrazné zníženie hluku, najmä počas dojenia a zníženie spotreby energie až o 60%.


Frekvenčný menič DeLaval VSD

Pohon s regulovanou rýchlosťou pre čerpadlá LVP automaticky mení otáčky čerpadla, aby sa udržala rovnomerná a presná úroveň podtlaku. DeLaval VSD môže znížiť vaše náklady na energiu až o 65% a predĺžiť životnosť vašej pumpy. DeLaval VSD tiež znižuje hladinu hluku pri dojení.

Servisný mini-monitor DeLaval SM100

Neustále monitoruje hladinu vákua a pomocou blikajúceho svetla vás upozorní na nadmerné, nedostatočné alebo správne vákuum. Taktiež vás upozorní na blížiaci sa servis.

Olej do vákuových čerpadiel DeLaval

 Kapacita čerpadla je mimoriadne dôležitá pre produkciu mlieka, zdravie vemena a čistenie systému. Originálny olej do vákuových čerpadiel DeLaval  pomáha chrániť čerpadlo.

"Nie je úspech predať, ale udržať si dôveru zákazníka."

Buďte informovaný, prihláste sa k odberu noviniek

Adresa

 • AGRARTECHNIK KRUŠOVCE s.r.o.
  Horné Chlebany 48
  956 31 Horné Chlebany
 • IČO: 36562874
  IČ DPH: SK2021862535
  DIČ: 2021862535

Kontakty

 • 0948 111 882
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Informácie

Partner


Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. - tvorba web stránok | www.123web.sk