• Napájačky

Napájačky

Mlieko obsahuje takmer 90% vody. Nie je žiadnym prekvapením, že voda má vplyv na produkciu mlieka. Rovnica je jednoduchá: pokiaľ zaistíte dostatok vody, zvieratá viac pijú a tiež viac prijímajú krmiva a produkujú viac mlieka.

Na jeden kilogram prijatej sušiny krava vypije až päť litrov vody. Na jeden liter vyprodukovaného mlieka potrebuje dojnica minimálne tri litre vody. To znamená, že vysokoúžitková krava vypije až 150 litrov vody. Kravy preferujú čistú vodu s veľkou napájacou plochou, kľud pri pití a hlavne žiaden stres. Dovoľte im piť toľko, koľko chcú bez nutnosti čakania.

DeLaval vám ponúka riešenie, aby sa aj menej priebojné kravy dostali k zdroju čerstvej vody. Napájačky sú konštruované tak aby zabraňovali usadzovaniu nečistôt a aby sa ľahko čistili.

DeLaval napájací žľab WT7, WT10 a WT12

Tieto vysokokapacitné napájacie žľaby sú vyrobené z pevného nárazuvzdorného polyetylénu.

Zaoblené rohy a napájacia plocha vám zabezpečia ľahkú údržbu. Rýchle vypúšťanie pri čistení je zabezpečené veľkou zátkou na bočnej strane. Na želanie je k dispozícii ponorné výhrevné teleso. Sú dostupné v troch veľkostiach, pre 125,210 a 250 kráv.

DeLaval výklopné žľaby ST150, ST200 a ST250

Tieto výklopné žľaby zaisťujú prístup k dostatočnému množstvu vody. Poskytujú veľkú napájaciu plochu, z ktorej môžu zvieratá kľude a bez stresu piť. Je možné objednať v prevedení montáž na stenu, alebo na podlahu.

ST 150 -  20 až 30 dojníc
ST 200 -  25 až 40 dojníc
ST 250 -  30 až 50 dojníc

DeLaval výklopný žľab T80 XL

Tento extra veľký žľab je vyrobený s tvrdého polyetylénu odolného voči nárazom. Dvojitá stena napomáha proti zamrznutiu. Má vstavanú rukoväť na vyklopenie žľabu. Je odolný voči UV žiareniu. Dostačujúci až pre 70 dojníc.


Delaval napájačka SC1 a DC2

Priaznivé riešenie pre zvieratá aj farmára. Vďaka ponornému výhrevnému telesu 500W môžu byť použité v chladnom počasí, dokonca aj pri silnom mraze. Zaoblené rohy a napájacia plocha zabezpečujú bezpečnosť pre zvieratá a uľahčujú čistenie.

Napájačka je vyrobená z odolného a UV stabilného polypropylénu, vyhovujúceho pre potravinárstvo.

DeLaval nezámrna napájačka

Táto robustná izolovaná napájačka nepoužíva žiadne výhrevné teleso a napriek tomu dokáže odolať mrazom. Takže žiadne prevádzkové náklady. Na uzatváranie nepoužíva lopty ktoré v značnej miere pri opätovnom uzavretí vyšplechujú vodu pod napájačku, ale izolované klapky. V prevedení s jednou, alebo s dvomi klapkami.

DeLaval napájačka PT11

Napájačka PT11 má izolované dvojité steny. Je vyrobená z pevného polyetylénu. Možnosť inštalácie na stenu i podlahu. Súčasťou tohto modelu je aj ponorné výhrevné teleso.

"Nie je úspech predať, ale udržať si dôveru zákazníka."

Buďte informovaný, prihláste sa k odberu noviniek

Adresa

 • AGRARTECHNIK KRUŠOVCE s.r.o.
  Horné Chlebany 48
  956 31 Horné Chlebany
 • IČO: 36562874
  IČ DPH: SK2021862535
  DIČ: 2021862535

Kontakty

 • 0948 111 882
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Informácie

Partner


Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. - tvorba web stránok | www.123web.sk