• Dezinfekcia a čistenie

Dezinfekcia a čistenie

Hygiena by vždy mala mať vysokú prioritu.

 

 

 

 

 

Delaval Cid

Je efektívny kyslý odstraňovač vodného kameňa v dojacích zariadeniach a v chladiacich tankoch. Cid zaručuje vynikajúce výsledky. Ideálny pre striedavý i prevažne alkalický spôsob umývania. Šetrný voči materiálom,  čím znižuje náklady na výmenu gumových častí v zariadení.

Balenie 25L, 200L a 1000L

DeLaval SuperClean

Je bezfosfátový chlórovaný alkalický detergent, ktorý je účinný v podmienkach mäkkej a stredne tvrdej vody. Pri striedavom spôsobe umývania je vhodné Super používať do tvrdosti vody až 30dH.

balenie 25L, 200L a 1000L

PeraDis

DeLaval PeraDis je účinný proti baktériám a vírusom, ktoré sú potenciálne nebezpečné pre zvieratá produkujúce mlieko. Udržiavanie prostredia bez baktérií a vírusov prispieva k zdraviu zvierat. PeraDis je 5% prípravok na báze kyseliny peroctovej. Môže sa aplikovať priamo do strukovej gumy po každom dojení čím obmedzíte rozširovanie chorôb na farme.

Balenie 20L


Delaval IodoFence

Dezinfekčný prostriedok na dáze jódu. Tento prvotriedny dezinfekčný prostriedok s vyznačuje veľkou priľnavosťou a súdržnosťou filmu, dobrou viditeľnosťou a malým stekaním. Aplikácia máčaním.

Delaval Biofoam Plus

Vysoko kvalitná pena plne zakrýva struk a ľahko odstraňuje nečistoty. Prasknutím bublín v pene sa vytvorí povrchové napätie, ktoré odstráni nečistoty z pokožky a pred utretím ich udrží v pene. Jemná zmes prírodných zložiek navyše udržuje pokožku jemnú a elastickú a pripravuje ju na jemné a efektívne dojenie ekologickým spôsobom.

Nenarúša  prirodzenú barieru pokožky a udržuje ju vo výbornom stave.

Biocell

Sú vlhčené utierky, patentované a z hľadiska životného prostredia priaznivé riešenie kvality prípravy vemena pred dojením. Táto biologicky odbúrateľná vlhčená utierka napomáha zaistiť vysokú efektivitu, pomocou ktorej dosiahnete jemnú stimuláciu a účinnú očistu vemena pred dojením.

Balenie – 2x600 útržkov

Priame použitie


Delaval HamraSoap

Hamra Soap je vysoko koncentrovaný prostriedok na vemeno bez obsahu chlóru a kvattu, Zmes zmäkčujúcich látok a neutrálneho pH pomáha udržiavať pokožku hladkú a jemnú. Možno ho tiež zriediť, aby sa vytvorila veľmi účinnú a stabilná pena.

 • Ekonomické a efektívne čistenie
 • Aplikácia: utierka, sprej alebo pena
 • Zmäkčovadlá (glycerín, sorbitol a lanolín)

DeLaval Tri-Fender

Tri-Fender vďaka svojej I-tech technológii obsahuje 8–14 ppm „voľného“ jódu. Podiel zmäkčovadiel je 12%. Je schválený na použitie s DeLaval VMS ™

Aplikácia máčaním a postrekom.

Použité technológie:  ACT ....

Delaval HamraRed

DeLaval PeraDis je účinný proti baktériám a vírusom, ktoré sú potenciálne nebezpečné pre zvieratá produkujúce mlieko. Udržiavanie prostredia bez baktérií a vírusov prispieva k zdraviu zvierat. PeraDis je 5% prípravok na báze kyseliny peroctovej. Môže sa aplikovať priamo do strukovej gumy po každom dojení čím obmedzíte rozširovanie chorôb na farme.

Balenie 20L


Drycel™

Drycel™ je suchý ,pevný papier(utierka), ktorý sa pred dojením zvlhčuje roztokom. Povrch je štruktúrovaný, čím napomáha účinnejšie čistiť a stimulovať struk. Výhradne vyrobený z celulózy . Je biologický odbúrateľný v hnoji ako aj v pôde .

Balenie – 8x600 útržkov

"Nie je úspech predať, ale udržať si dôveru zákazníka."

Buďte informovaný, prihláste sa k odberu noviniek

Adresa

 • AGRARTECHNIK KRUŠOVCE s.r.o.
  Horné Chlebany 48
  956 31 Horné Chlebany
 • IČO: 36562874
  IČ DPH: SK2021862535
  DIČ: 2021862535

Kontakty

 • 0948 111 882
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Informácie

Partner


Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. - tvorba web stránok | www.123web.sk